خدمات

ما چکاره ایم؟

طراحی سایت

9 سال سابقه طراحی سایت و پیاده سازی بیش از 150 پروژه در حوزه طراحی سایت

 • PHP
 • LARAVEL
 • WORDPRESS
 • WOOCOMMERCE

هاست و دامنه

مسترراکت نمایندگی دامنه بین المللی را دارد و به هر پروژه هاست رایگان تعلق میگیرد.

طراحی و توسعه

پس از ورود پروژه با توجه  به درخواست های کارفرما تعیین میشود چه پلتفرمی باید برای سایت استفاده گردد.

ارتباط در توسعه

پس از بستن قرارداد و شروع پروژه کارفرما با مجری در ارتباط است و همزمان با انجام طراحی ها نظرات کارفرما نیز اعمال می شود.

پشتیبانی و آموزش

ویدئو های آموزشی برای کار با سیستم و پشتیبانی مشتریان در پنل کاربری میتواند خیال مشتری را از پروژه خود راحت کند.

درخواست بررسی پروژه طراحی سایت

مراحل انجام پروژه های طراحی سایت

1مرحله اول: ثبت سفارش

از طریق فرم برآورد پروژه در حساب کاربری جزئیات پروژه رو به سیستم ارسال می کنید و کارشناسان ما بعد از بررسی پروژه شما، بهترین طراح و سبک طراحی به لحاظ فریم ورک و سیستم رو انتخاب می کنند و سپس درخواست شما ارجاع می شه به طراحی کاربلدی که قبلا مراحل سخت گزینش ما رو گذرونده و می تونه پروژه شما رو اصطلاحا هندل کنه.

بعد از ارجاع به طراح، شخص طراح با توجه به پروژه شما فایل تحلیل نرم افزاری، زمان تحویل و قیمت رو مشخص می کنه.

فایل تحلیل نرم افزاری: این فایل بر اساس خواسته های شما تنظیم و در قالب PDF ارائه می شود، در آن تمامی المانهای سایت به تصویر کشیده می شوند و عملکرد سایت تشریح می شود. در واقع این فایل نمایی کامل از سایت شماست قبل از طراحی. که هزینه ها و طراحی سایت براساس این فایل صورت می گیرد.

بعد از اینکه تحلیل را هماهنگ کردید و زمان و مبلغ تعیین شده مورد تایید شما بود به طراح اطلاع می دهید تا کار رو شروع کند بعد از پرداخت نصف مبلغ تعیین شده طراح کار را شروع می کند.

2مرحله دوم: تکمیل طراحی

 با رسیدن تاریخ مقرری که با کارشناس توافق کردید اولین پیشنمایش سایت رو می بینید و پس از بررسی کار طراح، اصلاحات سایت رو به طراح اطلاع می دهید، تا انجام بشه، انجام اصلاحات تا دو بار قابل انجام خواهد بود.

اصلاحات شما با توجه تحلیل ابتدایی انجام می شود که با طراح توافق کرده اید. لذا اگراصلاحی بخواهید که در تحلیل در این مورد صحبتی نشده باشد، باید بگذارید تا پروژه تکمیل بشود سپس درخواست بدهید تا مورد به سایت اظافه بشود.

اصلاحات شامل موارد زیر می تونند باشند:

 1. ایرادات در سیستم مدیریت متناقض با تحلیل نرم افزاری
 2. ایرادات در ظاهر سایت متناقض با تحلیل نرم افزاری
 3. ایرادات در سرعت سایت
 4. ایرادات در جایابی المان ها
3مرحله سوم: تحویل و پشتیبانی

بعد از اینکه شما طراحی انجام شده رو تایید کنید فاکتور نهایی که نصف دیگر هزینه برآورد شده است، صادر می شه و بعد از پرداخت، رمز و فایل های آموزشی در اختیارتون گذاشته میشه.

تا یک ماه پشتیبانی بی قید و شرط داریم که مربوط به مشکلات کارکردی در سیستم سایت و یا بهم ریختگی بعد از تحویل می شود و بعد از اون هم تا یک سال پشتیبانی هاستینگ شما که مربوط به قطع و وصل و نسخه پشتیبان سایت است را برای شما فراهم می کنیم لذا نگرانی از هیچ بابت نخواهید داشت.

تا زمانی که بخواهید می توانید با توجه به قابلیت های موجود هر چیزیکه بخواهید رو به سایتتون اظافه کنید، مثلا دو سال بعد از تحویل سایت بخواهید امکان ورود دو مرحله ای رو اظافه کنید، کافیست درخواست بدهید تا ما برای شما فراهم کنیم.

تولید محتوا

تولید و تکمیل بیش از 200 پروژه تولید محتوای تصویری بابهره گیری از برترین تکنولوژی های روز 

 • ADOBE AFTER EFFECTS
 • ADOBE PRIMIERE PRO
 • ADOBE PHOTOSHOP
 • ADOBE INDESIGN

ساخت انواع کلیپ و تیزر

نرم افزار مادر در پروژه های ما عموما ADOBE AFTER EFFECTS است، کار ما متناسب با نیاز مشتری ساخته می شود.

خاص شبکه های اجتماعی

تولید محتوا در مسترراکت متناظر با  تمامی استاندارد ها و متد های تولید محتوا در شبکه های اجتماعی پیش می رود.

مقرون به صرفه

مشتریان ما عموما کسب و کارهای نو پا با بودجه کم هستند ، از این رو هزینه تولید را بسیار پایین آورده ایم.

درخواست بررسی پروژه طراحی سایت

مراحل انجام پروژه های تولید محتوای ویدئویی

1مرحله اول: آماده سازی دیتا

با توجه به اینکه ما در محل شما نیستیم، تا دیتای اولیه را فراهم کنیم این بخش از کار بر عهده شماست. ابتدا باید مواد اولیه تیزر را آرم PNG، صوت تیزر، و تصاویر یا ویدئو هایی که مایلید در تیزر استفاده شود را آماده می کنید.

البته برخی موارد ممکن است فراهم آوردنش کمی زمانبر باشد. مثلا صوت تیزر، ممکن است مشکل باشد تا یک نریتور خوب برای خواندن متن پیدا کنید، که برای حل این مشکل می توانید از کارشناسان ما مشاوره بگیرید، لذا نگران نباشید.

2مرحله دوم:ارسال درخواست

بعد از اینکه فایل های مورد نیاز آماده شد باید از طریق فرم برآورد پروژه در حساب کاربری جزئیات پروژه رو به سیستم ارسال کنید و کارشناسان ما بعد از بررسی پروژه شما، بهترین طراح و سبک طراحی را به شما پیشنهاد می دهند. و برخی نمونه های مشابه را می فرستند.

در این مرحله شما یک مورد را انتخاب می کنید و فایل نهایی مطابق با سلیقه شما یعنی مشابه نمونه تایید شده شما خواهد بود.

بعد از هماهنگی مبلغ و زمان با شما چنانچه مورد تایید شما باشد نصف مبلغ برآورد شده را پرداخت می کنید. و منتظر می مانید تا نسخه اولیه آماده شود.

3مرحله سوم: پیش تولید

پس از گذشت زمان مقرر نسخه پیش تولید برای شما ارسال می گردد و در این  مرحله شما می توانید. تغییرات اصلی را در طرح اعمال کنید.

نسخه پیش تولید یک هارمونی کلی از ویدئوی شما به شما نشان می دهد به نحوی که فضای کلی ویدئوی نهایی را قبل از پیاده سازی جزئیات می بینید.

در این مرحله شما می توانید طرح انتخابی را دچار تغییرات کلی در اجرا بکنید و حتی قالب انتخابی خود را تا یک بار دیگر تغییر بدهید. اما بعد از تایید این مرحله تغییرات کلی در قالب بندی ویدئو انجام نخواهد شد.

4مرحله چهارم: تکمیل کار

بعد از اینکه پیش تولید را تایید کردید. طراح جزئیات تکمیلی ویدئو را آماده می کند و سپس یک نسخه از آن را برای شما می فرستد.

در این مرحله شما باید درباره جزئیات نظر بدهید مثلا اندازه متون یا موسیقی متن و …

بعد از اینکه این نسخه را تایید کردید مابقی هزینه را پرداخت می کنید و نسخه نهایی برای شما ارسال می شود.

راهنمایی بیشتر

اگر هنوز سوالی در ذهنتان باقی مانده، یا می خواهید جزئیات بیشتری را در مورد خدمات دهی در مسترراکت بفهمید، از بخش سوالات متداول کمک بگیرید.

نتایج کار

ما را دوست دارن

دلایل مخطلفی باعث شده که مشتریان مار را دوست داشته باشند، و مجددا ثبت سفارش کنند. آما آنها بیشتر به موارد زیر اشاره دارند:

توسعه دیجیتالی ما باعث رشد کسب و کار شده
هزینه دریافتی ناچیز و بسیار مقرون به صرفه

به ما بپیوندید

خبرنامه پیامکی

پنل کاربری